Na jakim drewnie drukujemy

Dowolny gatunek drewna nadaje się do zadrukowania, niema znaczenia jego struktura czy skład. Celem obniżenia kosztów druku można kierować się zasadą im jaśniejsze drewno tym mniejsza konieczność wykonania poddruku. Należy pamiętać o maksymalnej grubości elementu 4,8cm oraz konieczności jego gładkiej i prostej powierzchni.

Struktura czy kolor drewna nie stanowi dla nas problemu. Jesteśmy w stanie zadrukować bardzo małe elementy jak np pionki czy kostki do gry po całe płyty potrzebne np przy tworzeniu stanowiska na targach.

Najczęstszym elementem do druku jest sklejka brzozowa o grubościach 3mm, 6mm czy 12mm. Cena rynkowa tego materiału jest bardzo atrakcyjna a w dodatku jest w swojej strukturze dość jasna co nie narzuca konieczności wykonania poddruku bielą. Dodatkowo nadaje się do cięcia laserem czy innej obróbki CNC.

Dodatkowo świadczymy usługi nie tylko druku ale i tak że obróbki dowolnego drewna w formie graweru laserem czy wycinania jak i frezowania.

Nasz park maszyn pozwala kompleksowo i w jednym miejscu zrealizować Państwa zlecenie co skraca czas i koszty.

Slide Druk na drewnianych płytach Druk na drewnianych płytach typu hdf Druk na drewnianych płytach mdf Druk na drewnianych płytach OSB Druk na drewnianych płytach typu sklejka